Rodzinne bombki bałwanków

Zima i śnieżny czas nieodłącznie kojarzą się z pewnymi synonimami tego okresu. Jednym z tych synonimów jest bałwan - lepiony ze śniegu i dekorowany przez dzieci oraz dorosłych. Zwykle składa się z kilku śnieżnych kul, marchewki jako nosa i dodatków, czyli węgielnych guzików, miotły, szala, kapelusza lub innych przedmiotów, które akurat mamy pod ręką i którymi chcemy udekorować naszego śnieżnego przybysza. Postanowiliśmy stworzyć bombki w kształcie bałwanów - tak oto powstała bałwankowa rodzina, którą przedstawiliśmy na bombkach.

Dlaczego rodzina? Ponieważ staraliśmy się powiązać zimę, bałwany oraz rodzinną atmosferę. Tak oto powstały cztery bombki - bałwan tatuś, bałwan mamusia, bałwan dzidziuś i pupil - bałwan kot. Stworzyliśmy bombki, które wesołymi buziami i specjalnymi dodatkami przypominają o domowym cieple, ale jednocześnie nawiązują do prawdziwe zimowych postaci, czyli do bałwanów, które wspólnie z rodziną często lepimy.

Bałwanki pakowane są w specjalne tuby, które chronią w okresie poza świątecznym. Dzięki takiemu opakowaniu stają się także interesującym prezentem (tuba jest przezroczysta). Bombki mają rozmiar 10 centymetrów. Są specjalnie zdobione, mają kapelusze (bombka dzidziuś ma smoczek) i inne dodatki. Są uśmiechnięte i całą swoją kreacją nawiązują do tego, co w świętach i ozdobach choinkowych najlepsze. Bombki nadają się jako dekoracja choinki, stoika lub jako prezent - mają szeroki wachlarz zastosowań.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą bałwankową rodziną.