Personalizowane bombki choinkowe z logo firmy

Ekskluzywny, trwały prezent dla klientów i pracowników firmy

Własna dedykacja i logo

Oprócz logo Twojej firmy na bombce możemy umieścić indywidualną, personalizowaną dedykację. Dowolnie wybrany napis. Mogą to być personalizowane życzenia dla klienta wypisane na bombce odręcznie przez dekoratorkę eleganckim, kaligraficznym pismem. Nadaje to niesamowity klimat i unikatowość wręczanego upominku. Może to być też imię pracownika z jednej strony bombki, a po drugiej stronie logo Państwa firmy - pełna dowolność. Treść dedykacji może mieć długość do 10 wyrazów.

Przykłady realizacji

Bezpieczne przechowywanie, indywidualne pakowanie

Do każdej okrągłej bombki dodajemy sztywną i przezroczystą plastikową tubę, która idealnie nadaje się do jej wręczania, jak i do późniejszego przechowywania po okresie świątecznym. Widoczna na zdjęciach kokardka doczepiana jest do bombki - kolor kokardki dowolny, zgodny z kolorem logo na bombce lub z kolorem tła bombki.

Pudełko prezentowe lub zawieszka

Na Państwa życzenie możemy przygotować eleganckie, lakierowane pudełko prezentowe w Państwa kolorach firmowych i z logo firmy na wieczku. Do samej bombki proponujemy dodać specjalną zawieszkę z logo (zdjęcie po prawej).

Portfolio

Przez 9 lata naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset zamówień dla firm i instytucji. Wśród naszych klientów wyróżnić można:
Bank ING S.A.
Arkady Wrocławskie
Sieć Orlen "Stop Cafe"
Fabryka Idei Sp. z o.o.
BREMBO Sp. z o.o.
Oraz kilkadziesiąt innych firm i kilkanaście gmin i miast w całej Polsce (Pszczyna, Bełchatów, Grójec i inne)

Referencje

Przykładowe referencje do pobrania od naszych klientów i firm współpracujących
Groupon, Artifex Mundi, Perfect One, Performance Media

Cennik

Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości zamówionych bombkek, kolorów logo na bombce, wybranej formy, pudełka i napisu. Prosimy o kontakt - przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę. Chętnie wyślemy też przykładowe bombki, abyście sami mogli się Państwo przekonać o najwyższej jakości i staranności, z jaką są wykonywane.

Kontakt

telefon:
+48 577 011 677